Duvar Tipi Kabinetler

NETbox Serisi
NETbox serisi ağ kabinetleri kalite ve katma değerin optimum şekilde sunulmuş çözümüdür.
PROline Serisi
PROline serisi, nominal ağırlık olan 100 kg kapasitesinin üç katı ağırlıkla test edilen üstün performans ağ kabinetleridir.
EURObox Serisi
EURObox Duvar Tipi Kabinetler, güçlü ve sağlam tasarımı, müşteri dostu montaj talimatları ve akıllı demonte paketleme yöntemi ile üstün lojistik maliyet tasarrufu ile müşterilere en düşük maliyet sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.
PROlineB Serisi
PROlineB serisi ağ kabinetleri kurulum kolaylığı sağlayan müşteri dostu bir tasarıma sahipken, üstük lojistik kapasitesi sayesinde uygun bir maliyete sahiptir.
HYPERline Serisi
HYPERline serisi ağ kabinetleri kurulum kolaylığı sağlayan müşteri dostu bir tasarıma sahipken, üstük lojistik kapasitesi sayesinde uygun bir maliyete sahiptir ve renkli tasarımı ile ortama uyum sağlarken ilgi uyandırır.
NETbox Home Serisi
NETbox Home duvar tipi kabinetler kolay erişimin en önemli unsur olduğu uygulamalar için tasarlanmıştır.
SOHO Serisi
Netbox SOHO Serisi duvar tipi kabinetler ağ dağıtım süreçlerinde etkin bir maliyetle hızlı kurum gereksinimleri için tasarlanmıştır.
Antivandal Serisi
Antivandal serisi duvar tipi kabinetler iç mekan ortak alanlarda yüksek güvenlik ihtiyaçları için tasarlanmıştır.
SLIMbox
SLIMbox Serisi duvar tipi kabinetler aktif ve pasif cihazların konumlandırılması için tasarlanmıştır.
SLIMbox Duvar Tipi Server Kabinetler
SLIMbox Series Flush and Surface Mounting Wall Mounting Cabinets
SLIMBox Series - Wall Mounted 19'' Racks W=640mm (SLIM design)
19” SLIMbox Series Wall Mounting Distribution Racks W600-D200 mm
Wall Mount Open Frame
Set & Stack Duvar Tipi Braketler
Set & Stack 19” duvar braketleri, ekipman kurulumları için estetik, işlevsel, dekoratif ve ekonomik bir çözüm sunar.
SAFEbox Serisi
SAFEbox IP55 Duvar Tipi Kabinetler EN60529 standardında IP55 toz ve su koruması ile endüstriyel uygulamalar için geliştirilmiştir.
SAFEbox-B Serisi
SAFEBOX-B Serisi IP55 kabinetler endüstriyel uygulamalar için tasarlanmıştır. EN 60529 standardına uygun IP55 koruma sınıfında toz ve su girişini engeller. 7U ve 9U modelleri tek nokta kilitleme kelebek kilitli, 12U ve 16U modellerinde ikişer adet tek nokta kilitlemeli kelebek kilitlidir.
PANDORA SOHO / PANDORA SLIM Serisi Duvar Tipi Kabinetler
PANDORA SOHO Serisi Duvar tipi kabinetleri kolay montaj özelliğinde, 19" G:540 x D:400 mm ölçülerinde, 4 farklı U yüksekliğinde 4U, 7U, 9U ve 12U olarak sunulmaktadır. PANDORA SLIM Serisi Duvar Tipi Kabinetler network uygulamalarındaki yüksek performansı ve sunduğu kalitesi paralelinde, 19" G:540 x D:170 mm ölçülerinde, 2U + 3U şeklinde combine edilmiştir.
DVRbox Serisi 19" Duvar Tipi Kabinetler
Duvar Tipi 19’’ DVRBox Kabinetleri dikey montajı sayesinde yer tasarrufu ve estetik bir görünüm sağlar. Network, Güvenlik, DVR, Ses ve Kablolama Sistemleri uygulamaları için mükemmel uyum ve kullanım kolaylığı sağlar. Tüm DVR cihazları montajı için uygundur.