Microdatacenter / MikroVeriMerkezleri


Özellikler

Ürün Açıklamaları

LANDE Mikro Veri Merkezi Çözümleri, küçük ve orta ölçekli işletmelerin, endüstriyel tesislerin, ofislerin, şube ve bayi lokasyonlarının bilgi teknolojileri ve iletişim altyapısı ihtiyaçlarını karşılayabilmek ve tüm cihazlarını barındırabilmek için yapıların mimari sıkıntıları da dikkate alınarak, soğutma, enerji ve güvenlik ihtiyaçlarını tek bir yapı içinde barındıran tümleşik bir üründür. LANDE Mikro Veri Merkezi Çözümleri herhangi özel bir odaya ihtiyaç duymaz, herhangi bir mimari yatırım yapmanıza gerek kalmaz. IT ihtiyaçları için mimari olarak herhangi bir oda ayrılamayan mekanlarda hatta gerektiği takdirde çalışma ofislerinin ortasına dahi yerleştirilebilen ideal bir çözümdür.

LANDE Mikro Veri Merkezi Çözümleri, soğutma ihtiyacını karşılayabilmek için 10 kW’dan 25 kW’a kadar In-Row (Sıra İçi) Tip Hassas Klimalar ile teçhiz edilmektedir. Bu klimalar yılın her döneminde, her mevsimde ve günün her saatinde (7/24) kesintisiz çalışmak üzere dizayn edilip üretilen tek amacı bilgi iletişim sistemlerinin iklimlendirmesi olan özel cihazlardır. Dünya genelinde küçük sistem odası klasik uygulamalarında kullanılan split tip ortam klimaları, insan konforu için mevsimine göre değişen ısı ihtiyacını karşılamak üzere hem sıcak, hem soğuk ve günün belli saatlerinde çalışmak üzere dizayn edilip üretilmiş cihazlardır. Bu tip cihazlar 7/24 dediğimiz yılın her gününde 24 saat kesintisiz çalışabilecek cihazlar değildir. Bu sebeple hem IT hem de endüstriyel uygulama için kullanılabilecek ideal çözümler değildir.

LANDE Mikro Veri Merkezi Çözümleri, kabinet başına IT enerji tüketim kapasitesi açısından 6 kW/kabin ve 10 kW/kabin olmak 2 ana ürün grubu sunmaktadır.

LANDE Mikro Veri Merkezi Çözümleri, kabinet adetlerine göre üç ürün grubuna ayrılmıştır. Tek kabinetlik yapıya SMART DC, iki ve üç kabinlik yapıya MICRO DC ve dört ve daha fazla olan yapıya MINI DC ismi verilmektedir.