MOBESEline Serisi: IP66 Harici Ortam Kabinetler


ÜRÜN BİLGİSİ

LANDE KGYS (Kent Güvenliği Yönetim Sistemi) kabinetleri, geliştirilen direk tipi KGYS tasarımları ile değerli ve hassas ekipmanlarınızı korumaktadır. Yağmur, kar, rüzgâr, güneş ışığı ve depreme karşı dayanıklıdır. Korozyona karşı yüksek direnci sayesinde, teknolojik yatırımlarınız için gerekli çevresel etkilere karşı etkin korumayı sağlar. Cidarda Zırh veya izolasyon malzemesi kullanılan modelleri vardır.

Çevresel ve bölgesel şartlar sebebiyle panolarda çift cidarlı ve yalıtımlı yapı kullanmak, panonun ısı problemine karşı etkili bir çözümdür. Gövde üzerinde ki filtreli ızgaralar vasıtasıyla dış ortamdaki soğuk-temiz havanın pano içerisine girmesine ve doğal yayılımla pano içi ısısının düşürülmesine olanak verir. Sirkülasyon fanları, panonun içindeki havanın Deşarj edilmesini sağlayan fanlardır. Sıcaklığı düşürür ve aktif cihazlara zarar verebilecek ısı yoğunlaşmalarını önler.

Kabinetler çift cidarlı olup standart olarak DX51D+ZN275 galvanize malzemeden üretilmektedir. EN 61587-1 / 6.4 IEC 60529 sızdırmazlıkla sağlanan koruma derecesi temasa, yabancı cisimlere ve suya karşı korumalıdır. EN 60529 standardına uygun, IP66 koruma sınıfında toz ve su girişini engeller. Fan ve filtre uygulamalarında IP54 sınıfı korumalı hale gelmektedir. Komple EPDM geçme contalıdır. Üç noktadan kilitlenebilir antivandalizm WK2 standardı kilit ile IP66 koruma standardını sağlar. Mono-blok kaynaklı yapı üzerine uygulanan RAL 7035 açık gri (beyaz) polyester elektrostatik toz boya ile de en yüksek korozyon direncine sahiptir. Yanmaz, yangın yürümez boya uygulaması yapılmaktadır.