Mobese Güvenlik Sistemleri ALL in ONE


ÜRÜN BİLGİSİ

LANDE ALLinONE Serisi Güvenlik Sistemi havaalanları ve çevre birimleri, otoparklar, oteller, plajlar, spor tesisleri, gösteri alanları, siteler, barajlar, doğalgaz ve petrol boru hatları, enerji santralleri, organize sanayi bölgeleri, fabrikalar, yollar (kavşaklar, yaya geçitleri vb.) sınır kapıları ve gümrükler gibi birçok noktaya güvenlik çözümleri sunmaktadır. ALLinONE minimum efor ve maliyetle kurulumu kolay, yüz tanıma, kişi sayma ve plaka okuma gibi özelliklere sahip efektif bir güvenlik çözümüdür.

Suça neden olan eylemlerin genellikle bina dışından takip ile gerçekleşir. LANDE kamera sistemleri kamu ve özel alanlarda büyük bir caydırıcı olmalarının yanı sıra, iç mekanlarda suçun hayata geçmesinin önüne geçmektedir. Örneğin; özellikle kamusal alanlarda, parklarda, otoyollarda, havaalanlarında, otoparklarda, caddelerde, okullarda, tüm kamusal alanlarda caydırıcılık için üstün teknolojili kameraların kullanımı önem arz etmektedir.

LANDE ALLinONE sistemi yüz tanıma, kişi sayma ve plaka okuma gibi özelliklere sahip kamera sistemi ile uyuşturucu satışı, örgütsel propaganda, okullar ve çevresinde taciz ve kaçırılma, sınır koşullarından faydalanan terör örgütleri, silahlar, insan ve uyuşturucu kaçakçılığı gibi çeşitli faaliyetlerden kaynaklı güvenlik açıkları ve terörist eylemlere karşı kolay ve güvenli çözümler sunar.