Dikili Tip Kabinetler

DYNAmic Serisi
DYNAmic serisi bilgi işlem alanında yüksek yoğunlukta sunucu ve ağ uygulamaları için geliştirilmiştir. DYNAmic Serisi dikili tip kabinetler 19" cihazlar için mükemmel bir çözümdür. LANDE kabineler yüksek yükleme kapasitesi ve daha fazla kullanılabilir alan ile diğer kabinetlerden daha fonsiyoneldir.
DYNAmic Basic Serisi
DYNAmic Basic serisi ağ ve sunucu kabinetleri kalite ve katma değerin optimum şekilde sunulmuş çözümüdür. DYNAmic Basic kablolama ve ağ çözümlerinde maksimum performans önerirken, yüksek teknolojili tam otomatik üretim kalitesine kıyasla maliyet avantajı sağlar.
DYNAmax Server Serisi
DYNAmax Serisi Server Kabinetleri; Server ve Depolama uygulamalarınız için maksimum havalandırma olanağı sağlayan yapısıyla uygun ortamı sağlayan ürünlerdir.
SOUNDproof Serisi
SOUNDproof serisi dikili tip kabinetler, içlerinde bilgi aktif cihazlar tarafından çıkarılan sesin absorbe edilmesi için tasarlanmıştır. SOUNDproof serisi kabinet etrafındaki ses miktarını azaltırken, ahşap tasarımı ile ofis ortamına mükemmel uyum sağlar.
AVS Serisi
AVS dikili tip kabinetler güçlü ve sağlam tasarımı, müşteri dostu montaj talimatları ve akıllı demonte paketleme yöntemi ile üstün lojistik maliyet tasarrufu ile müşterilere en düşük maliyet sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.
DYNAframe Serisi
DynaFrame serisi açık sistem çatılar; datacenterlar, laboratuarlar ve temiz odalar gibi klimatize ve tozsuz ortamlarda network ve server uygulamaları için önerilmektedir.
HYPERline Serisi
HYPERline Serisi dikili tip network kabinetleri kolay kurulum ve demonte gönderime olanak sağlayan kullanıcı dostu tasarımı ile lojistik maliyet ve kolay kullanım avantajı sağlamaktadır. Yüksek taşıma kapasitesi, nominal kapasitenin 1,5 katı olan 900 kg yük ile test edilmiştir. Bu sayede ürün standart ağ ekipmanlarından ziyade ağır telekom ekipmanları, UPS ve aküleri hiç problemsiz taşıyabilmektedir.
CK Serisi
CK Serisi kabinetler ağ ve sunucu uygulamalarının ihtiyaç duyduğu fonksiyonların tamamını karşılayan en ekonomik çözümdür.
IP55 Serisi
19” Endüstriyel Kabinler IP55 (IEC EN 60529) seviyesinde suya ve toza karşı korumalıdır.
SAFEbox Serisi
SAFEbox IP55 Dikili Tip Kabinetler EN60529 standardında IP55 toz ve su koruması ile endüstriyel uygulamalar için geliştirilmiştir.
IP65 Serisi
IP65 Dış Mekan Kabini, 19 ”endüstriyel uygulamalar için tasarlanmış yüksek kaliteli bir kabindir. EN60529'a göre, toz ve su girişine karşı IP65 koruma sınıfı sağlar.