Veri Merkezi Çözümleri


IT Polar Rack Kabinet
Veri Merkezi Kabinetleri
Yeni Nesil Veri Merkezi Kabinetleri, veri merkezi altyapısı için güçlü ve sağlam dizaynı ile özel olarak 1500 kg yük kapasitesi için tasarlanmıştır.
Mikro Veri Merkezi
Mikro Veri Merkezi Çözümleri, küçük ve orta ölçekli işletmelerin, endüstriyel tesislerin, ofislerin, şube ve bayi lokasyonlarının bilgi teknolojileri ve iletişim altyapısı ihtiyaçlarını karşılayabilmek ve tüm cihazlarını barındırabilmek için yapıların mimari sıkıntıları da dikkate alınarak, soğutma, enerji ve güvenlik ihtiyaçlarını tek bir yapı içinde barındıran tümleşik bir üründür.
DYNAcenter Data Center Kabinetler
DYNAcenter Kabinetleri veri merkezi altyapısı için güçlü ve sağlam dizaynı ile özel olarak 1500 kg yük kapasitesi için tasarlanmıştır.
SmartQube
SmartQube 19” Klimalı Akıllı Kabinetler, küçük ve orta ölçekli işletmelerin, ofislerin, şube ve bayi lokasyonlarının bilgi teknolojileri ve iletişim altyapısı ihtiyaçlarını karşılayabilmek; endüstriyel tesislerin üretim ve depolama alanlarında bulunan otomasyon ve iletişim cihazlarını barındırabilmek için tüm kötü ortam koşulları da dikkate alınarak IP55 koruma sınıfında, soğutma, enerji ve güvenlik ihtiyaçlarını tek bir yapı içinde barındıran tümleşik bir üründür.
Soğutma Çözümleri
Chilled water air conditioner with air/cooled exchanger , ideai as cooling system for rows of racks, in equipment rooms, CED and technological environments in general.
MobileQube Konteyner Veri Merkezi Çözümleri
MobileQube veri merkezi marine ISO konteyneri ya da özel tasarım modüler konteyner içerisinde konumlandırılmış, elektrik dağıtımı, hassas soğutma, yapısal koruma, yangın koruma, akıllı izleme ve erişim gibi sistemler ile tam altyapıya sahip işlevsel bir veri merkezidir.
KVM Konsol Ünitesi
Fiber Kablo Kanalları